Визначте прискорення вільного падіння поблизу поверхні астероїда. Вважайте, що маса астероїда

дорівнює 87‧〖10〗^18 кг, а середній діаметр становить 430 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Шаповалова Катя.

Можно считая астероид однородным шаром оценить ускорение свободного падения по стандартной формуле

\displaystyle g = \frac{GM}{R^2} = \frac{4 G M}{D^2}\approx0.126

Примерно 0.126 м/с^2