Розрахуйте опір алюмінієвого дроту довжиною 5000 м і площею поперечного перерізу 2 см


Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Марина.

Ответ:

Опір провідника обчислюється за формулою:

R = ρL/S, де ρ = 0,028 Ом·мм²/м питомий опір речовини

L = 5000 м довжина провідника

S = 20 мм² площа поперечного перерізу

R = (0,028 · 5000) : 20= 7 (Ом)