У воді тіло важить 51Н. На нього з боку води діє архімедова сила 4 Н . Чому дорівнює вага тіла у

повітрі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Маслов Артем.

Дано:

Pв=51 Н

Fa=4 Н

Pп-?

Розв'язання:

Fa=Pп-Pв => Pп=Fa+Pв

Pп=4+51=55 (Н)

Відповідь:Pп=55 Н.