Тіло падає з стану спокою з висоти 5 с. визначити час польоту та швидкість поблизу поверхні землі


Ответы на вопрос

Отвечает Депутат Виктория.
Ответ:

Объяснение:Ответ:

h= 125 м

Объяснение:

h=(at^2)/2=(10*25)/2=125 м

a=10м/с^2