УМОЛЯЮ ПРОШУ ПОЖАЛУЙСТА Чи буде плавати на поверхні води тіло масою 400г і об'ємом 5 кубічних

сантиметрів?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмикова Дарья.

Ответ:

Утонет

Объяснение:

m=0.4 кг     V=5*10⁻⁶ м³    ρ=10³ кг/м³   mg< >Fa?

===

m*g=0.4*10=4 H

Fa=ρ*g*V=10³*10*5*10⁻⁶=0.05 H

m*g>Fa

========================