іграшковий автомобіль масою 250г,рухаючись рівноприскорено зі стану спокою,за 5 с проходить шлях

2м. визначити рівнодійну всіх сил,що діють на автомобіль.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

0,04Н.

Пояснення:

за другим законом ньютона

Дано:

m=0,25 кг

s=2 м

v0=0 м/с

t=5 с

F-?

F=ma

s=v0×t+(at²)/2

2=0×5+(a×25)/2

a×25=4

a=0,16 м/с²

F=ma=0,25×0,16=0,04H.

Отвечает Omar Adema.
S=v0*t+at^2/2, т.к. v0=0, то
S=+at^2/2 => a=2*S/t^2=2*2/25=0,16 м/с^2
F=ma=0,25*0,16=0,04 (Н)=40(мН)