Запишіть у секундах,хвилинах і годинах час,що становить 180 с.​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

180 сек = 180/60 = 3 мин = 3/60 = 0,05 часа

Отвечает Добромиров Тимофей.

Ответ:

180 секунд, 3 хвилини, 0,20 години