Відновлення водопостачання у кварталі через аварійну ситуацію тривало 3,5 години. Виразіть цю

тривалість у хвилинах і секундах

Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Илья.

Ответ:

3,5 год=210(хв)(проекція значення години на 60)

3,5 год = 210 (хв) = 12600 (с) (проекція значення хвилин або години на 60)

Объяснение: