Лижник розпочав рух з гірки, рухаючись з постійним прискоренням 0,5 м/с2 . За 30 с він вже

перетинав фінішну пряму. Якою була довжина треку?

Ответы на вопрос

Отвечает Вековшинина Дарья.

Дано:

α=0,5 м/с^2

t=30 с

υ0=0 м/с

l-?

Розв'язання:

l=s

При υ0=0, s=αt^2/2=0,5×30^2/2=225 (м)

Відповідь:Довжина треку 225 метрів.