Скільки потрібно часу щоб довести до кипіння відро води 10 л. з криниці початкова температура якої

10°С за допомогою електронагрівача потужністю P= 1 kWt? Вважати що втрат тепла немає.

Ответы на вопрос

Отвечает Зимонова Оля.

Ответ:

Всё в приложенном файле!

Надеюсь помогла)

ми маємо воду 10 л, оскільки густина води 1 кг/л, то маса води 10 кг

m=ro*V

ГО-ЩІЛЬНІСТЬ

dQ=c*m*dT

dQ=зміна внутрішньої енергії

з = питома теплоємність води = 4200 Дж / (К * КГ)

m=маса води

dT=зміна температури

dT=T-TO=5K

dQ=c*m*dT= dQ=c*ro*V*dT=4200*1*10*5=210000 Дж=210 кДж

мохінсан. головний мозок

Натисніть, щоб розповісти іншим, наскільки корисна