Чому дорівнює сила гравітаційної взаємодії між двома однаковими більярдними кульками в момент

зіткнення? Маса кожної кульки 200 г, діаметр 4 см. Помогите Срочно надо

Ответы на вопрос

Отвечает Петрищев Данил.

Объяснение:

Дано:

D= 4 см

G= 6,674 × 10

m= 200 кг

F - ?

РОЗВ'ЯЗОК :

r=D/2 F = Gm2/R2

F= 4Gm2/ D2 = 4(6,674×10 (в -11 степені)N× m2/кг2) (200кг2) / 4см2 = 0,007N