Чому дорівнює тиск,що чинить тіло масою 500г на прямокутному поверхню довжиною 150см,шириною 50см?​


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Тимофей.

Дано:

m=500 г=0,5 кг

l=150 см=1,5 м

b=50 см=0,5 м

g=10 Н/кг

p-?

Розв'язання:

1)Знаходимо площу S=b*l=0,5 м*1,5 м=0,75 м²

2)Знаходимо силу тяжіння F=mg=0,5 кг*10 Н/кг=5 Н

3)Знаходимо тиск p=F/S=5 Н/0,75 м²≈6,67 Па

Відповідь:Тіло чинить на прямокутну поверхню тиск 6,67 Па.