Даю 100 балов!7. Знайдіть температуру 10 г водню при тискові 200 кПа в посудині об’ємом 1 л. 8.

Визначити силу поверхневого натягу, яка діє на квадрат стороною 4 см, який лежить на поверхні спирту.

Ответы на вопрос

Отвечает Вдовин Александр.

1)PV=mRT , m - кількість речовини
T=PV/mR= 200/0.831*2=120 K
2)q - поверхневий натяг спирту 23 * 10^(-3) Н / м
F=q*a, а - сторона квадрата
F=23*10^(-3)*0,04=0.92*10^(-3) Н