Тиск газу в балоні при температурі 27 ºС дорівнює 240 кПа. Яким стане тиск після нагрівання газу на

100 ºС?

Ответы на вопрос

Отвечает Широких Давид.

Ответ:

Дано:

P=240кПА=240000 ПА

t1=27; T1=300k

t2=127; T2=400k(Оскільки прийменник "на" тобто 27+100=127)

P2-?

___________________________________________________

Рішення:

За законом Шарля P1/T1=P2/T2

P2*T2=P1*T1

240 000 * 400 = 300 * P2

P2 * 300 = 96000000

P2 = 320000 Па = 320кПа

Объяснение: