за який час двигун автомобіля виконує роботу 900 кДж якщо при силі роботи двигуна в 5кН його

швидкість становила 30 м за секунду

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Глеб.

Дано:

A=900 кДж=9×10⁵ Дж

F=5 кН=5×10³ Н

υ=30 м/с

t-?

Розв'язання:

P=A/t; A=Fs; s=υt => P=Fυ

P=5×10³×30=1,5×10⁵ (Вт)

P=A/t => t=A/P

t=9×10⁵/1,5×10⁵=6 (с)

Відповідь:t=6 с.