Газ в ході ізобарного розширення від 2 м² до 4м² виконав роботу 200кДж. Знайдіть тиск цього газу​


Ответы на вопрос

Отвечает Разинькова Анастасия.

Дано:

V1=2 м²

V2=4 м²

A=200 кДж=200000 Дж

p-?

Розв'язання:

Робота газу в ході ізобарного розширення:

A=p(V2-V1) => p=A/(V2-V1)

p=200000/(4-2)=100000 (Па)

Відповідь:p=100000 Па.