Тіло масою 1 кг кинули горизонтально з висоти 0,8 м із початковою швидкістю 3 м/с. Якою буде

кінетична енергія тіла в момент падіння на землю?

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Екатерина.

Відповідь:

Кінетична енергія тіла в момент падіння на землю дорвінює 12,5 Дж.

Пояснення:

Дано:

m = 1 кг

h = 0,8 м

v₀ = 3 м/с

g = 9,8 м/с² ≈ 10 м/с²

Знайти: E(к)

Розв'язок:

Є декілька варіантів розв'язку задачі. Ми скористаємося законом збреження механічної енергії тіла (знаємо, що Е(к) = mv^2 / 2; E(п) = mgh):

E_{k}=E_{0n}+E_{0k}\\\\\ E_{k} =mgh + \dfrac{mv_{0}^{2}}{2}=m(gh + \dfrac{v_{0}^{2}}{2})

Обчислюємо:

E(к) = 1 кг * (10 м/с² * 0,8 м + (3 м/с)² / 2) = 1 кг * (0,8 м²/с² + 9 м²с²/ 2) = 1 * 12,5 Дж = 12,5 Дж

Відповідь: E(к) = 12,5 Дж.