Електродвигун увiмкнутий у мережу з напругою 110 В споживае струм 15 А. Визначити потужність, яку

споживае двигун, і його ККД, якщо опір двигуна 2 Ом. Даю 30 балів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Печенкин Сергей.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

U = 110 В

I = 15 A

R = 2 Ом

_________

P - ?

КПД - ?

Мощность:

P = U·I = 110·15 = 1650 Вт

Потери мощности:

ΔP = I²·R = 15²·2 = 450 Вт

КПД = (P - ΔP)·100% / P = (1650 - 450)·100% / 1650 ≈ 73%