Два резистори з опорами по 2 Ом кожний - з'єднані паралельно й увімкнені в коло так, що напруга на

них дорівнює 10 В. Визначте силу струму на всій ділянці кола. срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Закирова Алия.

Ответ: 10A

Объяснение:

Дано:

R1=2 Ом

R2=2 Ом

U=10В

-------------

I-?

I=U/R

R=R1*R2/(R1+R2)=2*2/(2+2)=1 Ом

I=10/1=10A