Товщина крижини 20 см,яку мінімальну площу вона повинна мати щоб людина масою 70кг перебуваючи у

центрі крижини не замочила ноги помогите!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Зуева Зульфия.

Дано:m=75 кг

d=20 см=0,2 м

pльд=1000 кг/м^3

pводы= 900 кг/м^3

Найти:

S=?

Решение:

V=(m)/(рльдины-рводы)

V=(70)/(1000-900)=7/10=0,7

S=(V/d)=(0,7/0,2)=3,5 м^2

Ответ:S=3,5 м^2