Помогите пожалуйста, срочно! Даю 100 баллов! Tіло масою 3 кг рухається під дією сили 12 Н.

Початкова швидкість тіла дорівнюе 5 м/с. Скласти рівняння для проекції переміщення

Ответы на вопрос

Отвечает Чуприн Антон.

Ответ:

S(t) =5*t + 2*t^2

Объяснение:

m = 3 кг

F =  12 Н.

Vo = 5 м/с.

S(t) = ?

a = F/m = 12 / 3 = 4 м/с^2

S(t) = Vo*t + a*t^2 / 2

S(t) =5*t + 4*t^2 / 2

S(t) =5*t + 2*t^2