БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ ДУЖЕ СРОЧНО КОНТРОЛЬНА РОБОТА 1) На тіло занурене у бензин діє

виштовхувальна сила 2,3 кН. Обчисліть об’єм зануреного тіла. (запишіть результат у вигляді V=100 м3) Мой ответ 2) Який тиск на грунт чинить автомобіль масою 4,5 т, що має площу коліс 250 см2 (запишіть результат у вигляді p=10000 Па) Мой ответ

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Василина.

Ответ:

1) Дано:

Fа=2,3 кН=2300 Н

р бен.=710 кг/м³

V - ?

_______________________

Fа - рgV ⇒

V = Fa / рg = 2300/(710*10)=0,3 м³

Відповідь: V = 0,3 м³

2) Дано:

m = 4,5 т=4500 кг;

S' = 250 см² = 0,025 м²;

g = 10 м/с².

p — ?

_______________________________

p = F/S;

F = mg;

S = 4S' (так як автомобіль спирається чотирьма колесами).

p = (mg)/(4S').

p = (4500*10)/(4*0,025) = 45000/0,1 = 450000 (Па)

Відповідь: 450000