Трактор тягне плуг зі сталою швидкістю 5.4 км/год, прикладаючи до НЬOГO силу 50 кН. Яку потужність

розвиває двигун трактора?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вячеслав Ковальчук.

Дано:

υ=5,4 км/год=1,5 м/с

F=50 кН=50000 H

P-?

Розв'язання:

P=A/t; A=Fs => P=Fs/t; υ=s/t => P=Fυ

P=50000 H*1,5 м/с=75000 Вт=75 кВт

Відповідь:P=75000 Вт.

P.s.Якщо у вас потужність позначається буквою N,то замість P пишіть N.

Отвечает Чернов Никита.

Ответ:

7 кВт

Объяснение:

N = F V = 5 000 * 1,5 =7 500 Вт = 7 кВт

5,4 км/час = 1,5 м/с