СРОЧНО 100 балов !!!!!! якої сили струму при нагрузці в 1В протікає у мідному провіднику завдовжки

1000 м і площею поперечного перерізу 0,034мм питомий опір міді 0,017

Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Егор.

Ответ: 2мА

Объяснение:

Дано:

l=1000м

S=0,034мм²

ρ=0,017 Ом*мм²/м

U=1В

------------------

I-?

I=U/R

R=ρl/S=0,017*1000/0,034=500 Ом

I=1/500=0,002А=2мА