Яку силу необхідно прикладати до тіла масою 3,5 кг щоб воно рухалось горизонтально з прискоренням

1,5 м/с², дорівнює 7 н.

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Лиза.

Ответ:

5,25 Н

Объяснение:

m=3.5 кг     a=1.5 м/с²   F=?

===

F=m*a=3.5*1.5=5.25 Н

=======================