ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА! на столі лежить мідна пластинка довжиною 1 м; шириною 30 см;завтовшки 1

см. Який тиск створює на стіл? БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ

Ответы на вопрос

Отвечает Чугунова Ульяна.

Ответ:

268,8 Па

Объяснение:

F = mg

p (плотность) = m/V

m = pV

V = 100 см * 30 см * 1 см = 3000 см2

p меди = 8,96 г/см3

m = 8.96 *3000 = 26 880 грамм = 26,88 кг

F = mg  = 26,88 кг * 10 м/с2 = 268,8 Па = 268,8 па = 268,8 Н/см2