Знайти середню кінетичну енергію молекули одноатомного газу при тиску 20 кПа. Концентрація молекул

цього газу при зазначеному тиску складає 3 - 1025 м3. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ешиев Алдар.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

р = 20 кПа = 2 * 10⁴ Па

n = 3 * 10^25 м^-3

--------------------------------------

Ек. - ?

Решение:

Согласно основному уравнению МКТ

p = ( nm0< vкв.² > )/3 | * 3/2

( 3p )/2 = Ек.n

Eк. = ( 3р )/( 2n )

Eк. = ( 3 * 2 * 10⁴ )/( 2 * 3 * 10^25 ) = 1 * 10^-21 ДжСогласнДжоДжДжДж