Визначити масу сталевої деталі, що повністю занурена у воду на яку діє виштовхувальна сила 200 Н.

Пожалуста очень срочнооо.​

Ответы на вопрос

Отвечает Проклов Дима.

Ответ:

Fa=g*pж*Vт=200Н, следовательно,

g=10н/кг

pж=1000кг/м3

Vт=0,02м3

m=p*V=7800кг/м3*0,02м3=156кг