З яким прискоренням рухається тіло масою 0,5 кг під дією сили 5 Н?


Ответы на вопрос

Отвечает Макеев Данил.

Ответ: 10м/с²

Объяснение:

Дано:

m=0,5кг

F=5Н

---------

а-?

F=ma

a=F/m=5/0,5=10м/с²