Вантаж масою 25 кг підвішено до кронштейна, що складається з поперечеої балки i укосини. Визначіть

силу пружності, що виникає у балці й укосині. якщо о-60градусів​

Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалов Макс.

Ответ: 144,3Н; 288,7Н

Объяснение:

Дано:

m=25кг

α=60°

g=10Н/кг

------------

F1-?; F2-?

Сила, растягивающая балку, равна:

F1=mg/tg60°=25*10/1,732=144,3Н

Сила, сжимающая подкос, равна:

F2=mg/sin60°=25*10/0,866=288,7Н