За якої напруги через резистор опором 5 Ом буде протікати струм 3 А? *??​


Ответы на вопрос

Отвечает Янчинський Максим.

Ответ:

Объяснение:

R =  5 Ом

I = 3 А

U = ?

По закону Ома для участка цепи

U = I*R= 3*5 = 15 Bольт​