до джерела якої напруги треба підключили резистор опором 24 Ом. щоб через нього протікав ел. струм

0.05 А​

Ответы на вопрос

Отвечает Бобич Янина.

Ответ:Для розв'язання цієї задачі потрібно знати закон Ома: I = V/R, де I - електричний струм, V - напруга, а R - опір.

Задача вимагає знайти напругу, тому перетворимо формулу: V = I * R.

Підставимо дані в формулу: V = 0.05 А * 24 Ом = 1.2 В.

Отже, потрібно підключити резистор до джерела напруги з напругою 1.2 В, щоб через нього протікав електричний струм 0.05 А.

Объяснение:

Отвечает Мичан Саша.

Для вирішення цього завдання можна скористатися законом Ома, який говорить, що електричний струм (I) в провіднику залежить від напруги (V), яка прикладена до цього провідника, та від його опору (R):

I = V/R

Ми знаємо значення струму I = 0.05 А та опору R = 24 Ом. Щоб знайти необхідну напругу V, достатньо перетворити формулу Ома:

V = I*R

Підставляючи в цю формулу відомі значення, отримуємо:

V = 0.05 А * 24 Ом = 1.2 В

Отже, щоб через резистор опором 24 Ом протікав електричний струм 0.05 А, необхідно підключити його до джерела напруги з напругою 1.2 В.