Знайди масу тіла, яке на висоті 20 м має потенціальну енергію 4000 Дж​


Ответы на вопрос

Отвечает Будрина Инна.

Дано:

h=20 м

Еп=4000 Дж

Знайти:

m-?

Розв'язання:

Еп=m*g*h

m=Eп/g*h

m=4000/10*20= 20 кг