Визначте прискорення вільного падіння на поверхні Місяця.Вважайте,що маса Місяця дорівнює

7,3*10/22кг,а радіус 1700км

Ответы на вопрос

Отвечает Геленджик Маняня.

Ответ:

Объяснение:

Дано: M = 7.3 × 10^22 кг, R = 1700 км = 1700 × 10^3 м, G = 6.67 × 10^(-11) Н × м^2 / кг^2

Знайти: g - ?

Рішення

Формула для знаходження прискорення вільного падіння для любого космічного об'єкта, планети або зірки:

g = G × M / R^2

Підставимо значення:

g = 6.67 × 10^(-11) × 7.3 × 10^22 / (1700 × 10^3)^2 = 1.68 м/с^2

Відповідь: g = 1.68 м/с^2