Визначити середню квадратичну швидкість молекули кисня при температурі 37 С


Ответы на вопрос

Отвечает Гайдук Виталий.

Ответ:

дано M=32*10^-3 кг/моль T=293 К V- ?

V= √3*R*T/M=√3*8,31*293/32*10^-3=477,7 м/с