Помогите пожалуйста! (сделайте с "Дано" и "Решение") Знайти висоту, на яку насос потужність

10,4кВт піднімає 1,3кг нафти за 1 хвилину​

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздик Анька.

Дано:

P=10,4 кВт=10400 Вт

m=1,3 кг

t=1 хв=60 с

g=10 Н/кг

h-?

Розв'язання:

A=Fs; F=mg; s=h => A=mgh

P=A/t => P=mgh/t => h=Pt/mg

h=10400×60/1,3×10=48000 (м)

Відповідь:Насос піднімає нафту на висоту 48000 м.