Визначте, яку роботу виконав двигун вантажівки потужністю 15 МВт за 1,5 год роботи. Будь ласка

допоможіть, даю 100 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Артем.

Ответ:

Объяснение:

P = 15 МВт = 15*10^6 Вт

t =  1,5 год = 5400 c

A = ?

A = P*t = 15*10^6 * 5400 = 81 Гига Джоуль = (81*10^9 Дж)