ДАЮ 50 БАЛІВ !!!!!!!!!!!!!!¡!!!! БЛАГОСЛОВЛЮ ТОГО ХТО ЗРОБИТЬ ЗАРАДИ БОГА БЛАГАЮЮЮЮЮЮЮЮЮ8. У

спіралі електронагрівника, виготовленого з нікелінового дроту площею поперечного перерізу 0,21 мм^2, сила струму дорівнює 4 А. За одну хвилину нагрівник виділив 48 кДж тепла. Яка довжина нiкелінового дроту? Питомий електричний опір нікеліну становить 0,42 Ом*мм^2/м​

Ответы на вопрос

Отвечает Самарский Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

R=U/I=220/5=44 Ом  R=p*L/S   L=R*S/p=44*0,1/0,42=10,48 м