ДАЮ 100 БАЛЛОВ Під дією сили 400 Н тіло перемістилося у напрямку дії сили на 10 м за 20 с. Якою

буде потужність цієї сили?

Ответы на вопрос

Отвечает Бовтрукевич Екатерина.

Ответ:

Объяснение:..........


Отвечает Алексеева Алёна.

Ответ:

Дано:

F=400H

l=10м

t=20c

N-?

Объяснение:

Розв'язання:

N=A/t

A=Fl

N=F×l/t

N=400×10/20=200Вт