Довжина лівого плеча важеля 50 см. До нього приклали силу 4 Н. До правого плеча приклали силу 10

Н. Важіль зрівноважили. Яка довжина правого плеча? Дуже потрібна допомога до 02.06.22 Даю 30 балів.

Ответы на вопрос

Отвечает Күлдіргенов Жымиған.

Ответ:

20см

Объяснение:

F1/F2=L2/L1

10/4=50/L1

L1= 50*4/10 = 20см