Тіло масою 4 кг кидають вертикально вгору зі швидкістю 540 км/год. Чому дорівнює кінетична енергія

тіла в момент кидка?

Ответы на вопрос

Отвечает Майборода Елизавета.

Ответ:

45000 Дж

Объяснение:

Формула вычисления к.е - добуток квадрата скорости на массу по полам.

Скорость в СИ - 150 м/с

Масса 4 кг

Получаем 150²*4/2 = 22500*4/2 = 45000