Напруга між пластинами повітряного конденсатора 600 В , відстань між ними 10 мм . Який заряд

конденсатора , якщо площа кожної його пластини 200 см² ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Митрофанов Рома.

Ответ:

1200Кл

Объяснение:

C=q/U=S/d

S=200см^2=0.02м^2

d=10мм=0.01м

C=0.02/0.01=2Ф

C=q/U

q=C*U

q=2*600=1200Кл