Яку роботу виконає учень масою 60 кг при переміщеннi на 6 поверх, якщо висота кожного поверху 3 м?​


Ответы на вопрос

Отвечает Коровина Катюша.

Відповідь:

10 800 Дж

Пояснення:

Дано:

m=60 kg

h= 3m

g= 10

Знайти

A

A= Fl

A= mg*6h=60*10*6*3=600*6*3=3600*3=10800 Дж