Квадрокоптер досяг висоти у 25 метрів, і мав швидкість 10 м/с. Яку повну енергію має квадрокоптер в

цей момент, якщо його маса складає 5 кг. Відповідь записати в джоулях. Даю 35 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Красильникова Валентина.

Ответ: 1,5кДж

Объяснение:

Дано:

h=25м

V=10м/с

m=5кг

g=10Н/кг

---------------

Е-?

Е=Еп+Ек=mgh+mV²/2=m(gh+V²/2)=5*(10*25+10²/2)=1500Дж=1,5кДж