Знайдіть показник заломлення у середовищі, якщо швидкість світла у ньому 2,4*10⁸ м/с ​


Ответы на вопрос

Отвечает Жанибек Аман.

Ответ:

v = 240 000 000 м/с = 2,4·10⁸ м/с

c = 3·10⁸ м/с

__________________

n - ?

__________________

n = c / v = 3·10⁸ / (2,4·10⁸) = 1,25