Яку механічну роботу виконав андрій підтягнувшись один раз на турніку якщо маса андрія 50 кг а

висота на яку він перемистився 40 см тільки будьласка розгорнуту відповідь наперед дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Найтов Савелий.

Відповідь:

200 Дж

Пояснення:

Дано:
m = 50кг

l = 40см = 0,4м

А - ?

Розв'язання:

Формула механічної роботи: A = F*l, де F - сила, а l - переміщення.

F = m*g, де g (наближено) = 10 Н/кг

F = 50кг * 10 Н/кг = 500Н

А = F*l = 500Н * 0,4м = 200 Дж