Знайдіть кінетичну енергію тіла маса якого 2 кг що рухається зі швидкістю 5м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Алякина Полина.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

v=5 м/c

m=2 кг

Е-?

                                                   Розв'язання

Е=mv²/2=2·25/2=25 Дж