Куля імпульс якої 6 кг*м/с² рухається назустріч кулі масою 5 кг зі швидкістю 2 м/с. знайти

швидкість їх спільного руху очень срочно.​

Ответы на вопрос

Отвечает Никулина Елизавета.

Ответ:

Дано:

m = 6 кг

v = 2 м/с

__________

p - ?

Импульс тела:

p = m·v

p = 6* 5* 2 = 60 кг·м/с

Объяснение:

Отвечает Добрынина Ксения.

Ответ:

Привет! ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨