Тіло вагою 15 Н переміщюється по горизонтальній поверхні на відстань 5 метрів чому дорівнює робота

сили тяжіння на цьому шляху СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Габтуллина Ильвира.

Fтяж=Р => Атяж=Р*l=15*5=75 Дж.

Вiдповiдь: 75 Дж.