833. Під час рівномірного руху зі швидкістю 54 км/год двигун пато мобіля розвиває потужність 45

кВт. Визначте силу тяги длагуна автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Мармеладка Мария.

Ответ: 3кН

Объяснение:

Дано:

V=54км/ч=15м/с

N=45кВт=45000Вт

----------------

F-?

N=FV

F=N/V=45000/15=3000Н=3кН